Президент УАФ провів робочу зустріч із мером києва Віталієм Кличком

Сьогодні відбулася зустріч президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка та мера Києва Віталія Кличка. У зустрічі також узяли участь перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко й Вадим Костюченко та легенда світового боксу Володимир Кличко. 

Як зазначив Андрій Павелко, Київ сьогодні є головним форпостом нашої держави у війні за незалежність. Президент УАФ подякував меру столиці Віталію Кличку за його щоденні зусилля, спрямовані на зміцнення обороноздатності Києва й ефективну координацію спільних дій керівництва міста, гуманітарного штабу, який зараз працює в Будинку футболу, та Координаційного центру УАФ, який базується в Ужгороді. Така ефективна взаємодія спрямована на організацію допомоги киянам, а також  евакуйованим сім’ям із дітьми, які постійно прибувають до столиці з Маріуполя, Харкова, Херсона, Сум, Чернігова та інших міст і сіл, де йдуть бойові дії. 

Фото прес-служби УАФ

«Київ зараз є головним гуманітарним хабом центральної частини країни й держави загалом, який курує Координаційний штаб з гуманітарних і соціальних питань на чолі з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком. Тут отримують тимчасовий прихисток і підтримку наші співгромадяни з багатьох регіонів. Своєю чергою гуманітарний штаб, який зараз працює в Будинку футболу, і Координаційний центр УАФ в Ужгороді, який я маю честь очолювати, активно допомагають керівництву Києва у вирішенні низки гуманітарних питань», — зазначив Андрій Павелко. 

Президент УАФ розповів, що допомога, яку Координаційний центр УАФ отримує від партнерів з УЄФА, ФІФА, багатьох європейських національних асоціацій і клубів на Закарпатті, далі прямує в Київ, до Будинку футболу, для подальшого розподілу серед тих, хто такої допомоги потребує найбільше. «Окремо проговорили питання відправки дітей, які прибувають із зон бойових дій до Києва, у безпечні спортивні табори в західних областях України, зокрема на Закарпатті, а також далі за кордон, на футбольні бази наших європейських друзів. Є чітко налагоджена комунікація й ефективна взаємодія, за що вдячний особисто Віталію й Володимиру Кличкам», — поінформував президент УАФ.

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *