ХХХ Конференція ПФЛ ухвалила низку важливих рішень

Чергова, ювілейна, ХХХ Конференція ПФЛ пройшла сьогодні в столиці України. На розгляд делегатів було запропоновано порядок денний із 12-ти питань, повідомляє прес-служба ПФЛ. Участь у засіданні взяли президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко та перший віце-президент УАФ Олег Протасов.

Присутні заслухали звіт про роботу ПФЛ у сезоні-2021/2022 від президента ПФЛ Олександра Каденка, звіт аудиторської компанії про фінансово-господарську діяльність за 2021 рік, визнавши роботу ПФЛ задовільною. Нагадаємо, через російську агресію не вдалося довести до завершення сезон-2021/2022 в усіх лігах чемпіонату України з футболу, проте було затверджено проміжні результати та здійснено обмін командами між лігами, що дозволило затвердити представництво в єврокубках і запланувати новий сезон.

Для підтримки клубів, які опинилися у складній ситуації через війну, делегати розглянули апробований ще вісім років тому механізм збереження місця у ПФЛ. Підтримано ідею про тимчасове призупинення на сезон-2022/2023 участі у змаганнях ПФЛ деяких клубів, що втратили можливість повноцінного функціонування через військову агресію з боку російської федерації. Опцією скористається більше 20-ти футбольних клубів. Практика 2014 року показала, що для багатьох подібна вимушена пауза стала можливістю перезапустити клуб після звільнення територій Збройними силами України.

Фото прес-служби ПФЛ

Традиційно присутні радо вітали новачків змагань під егідою ПФЛ. Цього року чотири клуби долучилися до змагань у другій лізі: ФК «Васт» (Миколаїв), ФК «Нива» (Бузова), ПФК «Звягель» (Новоград-Волинський) та «Хуст Сіті» (Хуст). Можливістю заявити свої резервні склади (т.зв. «двієчки») скористалися три клуби першої ліги — таким чином, у новому сезоні зіграють «Металург-2» (Запоріжжя), «Кремінь-2» (Кременчук) і «Полісся-2» (Житомир). 

За підсумками послідовного обговорення та консультацій з усіма клубами першої та другої ліг було винесено на затвердження склад учасників і формат проведення чемпіонатів України серед команд клубів першої та другої ліг сезону-2022/2023 та затверджено Регламент і план-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги сезону-2022/2023.

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *