Керівники УАФ нагородили переможців благодійного турніру «Кубок Героїв ЗСУ»

У Черкасах на «Черкаса-Арені» відбувся фінальний поєдинок благодійного турніру «Кубок Героїв ЗСУ», який тривав із 18 липня до 13 серпня за участю восьми аматорських команд із різних населених пунктів Черкащини. Змагання було організовано за сприяння Української асоціації футболу, Черкаської обласної військової адміністрації, Черкаської обласної асоціації футболу та Фонду Сергія Притули, а їхньою головною метою був збір коштів на підтримку Збройних сил України. 

Фото прес-служби УАФ

У вирішальному двобої турніру зійшлися команди ФК УТК (Уманський р-н) та ФК «Олімп» (Кам’янка). За підсумками безкомпромісного двоматчевого протистояння перемогу здобув ФК УТК. На церемонію відзначення переможців та учасників змагань завітали президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, голова ОВА Ігор Табурець, керівник ЧОАФ Андрій Полтавець, перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко й Вадим Костюченко та керівник благодійного фонду Сергій Притула.   

Фото прес-служби УАФ

Загалом за час проведення турніру завдяки активності команд-учасниць, футбольної спільноти загалом та бізнесу Черкащини вдалося акумулювати понад 2,6 млн грн. 

Фото прес-служби УАФ

Як зазначив президент УАФ Андрій Павелко, важливо, що саме футбол у ці дні складних випробувань для всієї України є ефективним інструментом допомоги нашим захисникам і демонструє силу єдності нашого народу. «Приємно, що подібні благодійні турніри за підтримки Координаційного центру УАФ і наших обласних асоціацій відбуваються регулярно в більшості регіонів. Кожен уболівальник, кожен гравець, тренер, ветеран футболу й усі бажаючі можуть долучитися до цього, без перебільшення, всеукраїнського футбольного руху на підтримку ЗСУ. За що я вдячний усім і кожному представнику нашої футбольної спільноти», — сказав Павелко.

Фото прес-служби УАФ

За його словами, саме заради об’єднання й зміцнення віри в нашу спільну перемогу над окупантом уже зовсім скоро буде відновлено чемпіонат України. «Футбол потрібний нашим воїнам-захисникам, потрібний юним уболівальникам, які цього дня прийшли підтримати улюблені команди й отримали від нас новенькі м’ячі в подарунок, футбол потрібний усій Україні!» — підкреслив очільник УАФ. 

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *