Представники УАФ, УПЛ та ПФЛ провели нараду щодо підготовки до початку чемпіонату України

У Будинку футболу відбулася робоча нарада, присвячена підготовці до старту змагань УПЛ, ПФЛ та жіночих команд. В обговоренні ключових питань організації чемпіонатів узяли участь президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ Олег Протасов, Алан Плієв і Вадим Костюченко, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, президент ПФЛ Олександр Каденко, керівники структурних підрозділів УАФ.

Фото прес-служби УАФ

Учасники наради заслухали інформацію стосовно безпеки організації змагань, переліку стадіонів, які можуть приймати матчі, питань організаційної взаємодії з державними та місцевими органами влади, а також перспективи проведення Кубку України.

Фото прес-служби УАФ

Крім того, у зв’язку з відродженням футбольного життя в країні й майбутнім стартом чемпіонатів України, робочій групі УАФ, яка готувала проведення чергового звітно-виборчого Конгресу УАФ на 7 березня, але який не зміг тоді відбутися через початок повномасштабного нападу російських окупантів, було доручено опрацювати можливі дати та місця проведення Конгресу УАФ.

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *