На НТК ім. В. Баннікова відбувся благодійний турнір «Кубок Незалежності-2022»

Із нагоди Дня Незалежності України на полях НТК ім. В. Баннікова відбувся благодійний турнір «Кубок Незалежності-2022». У змаганнях узяли участь команди Збройних сил України, Української асоціації футболу, Державної податкової служби України, Департаменту кіберполіції та КМДА.

Фото Павла Кубанова

Виступаючи на церемонії відкриття турніру, перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко від імені президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка й національної збірної висловив подяку військовим і правоохоронцям за їхній неоціненний внесок у захист незалежності нашої держави: «Ви є прикладом хоробрості й самопожертви не тільки для України, але й для всього вільного світу. Футбольна спільнота пишається нашою багаторічною співпрацею й можливістю підтримувати вас через футбол і наші соціальні проєкти. Початок нового чемпіонату України всупереч війні і проти війни — одна з таких потужних ініціатив, головним завданням якої є підтримка ЗСУ». 

Фото Павла Кубанова

За підсумками змагань перше місце виборола команда Державної податкової служби, срібло отримала збірна Департаменту кіберполіції, а бронзу — команда КМДА. 

Фото Павла Кубанова

До відзначення переможців та всіх учасників змагань долучився перший віце-президент УАФ Олег Протасов. «Важливо, що футбольне життя в Україні, незважаючи на численні перешкоди, викликані повномасштабним вторгненням російських окупантів, відновлюється. Футбол особливо потрібний зараз і військовим, і вболівальникам, адже він сприяє підняттю бойового духу і зміцнює віру в нашу перемогу. Такі турніри, як той, що ми провели сьогодні, теж дуже важливі, адже подібні заходи допомагають акумулювати кошти, які ми спрямовуємо для підтримки наших захисників. Бажаю нашим воїнам і всій Україні перемоги у війні за незалежність нашої держави», — звернувся до команд Олег Протасов.

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *