МФК “Кристал” – переможець ІV традиційного турніру з футболу “Відкритий Кубок Асоціації футболу АР Крим” 2020 року. (Фото. Відео)

6 березня відбулись матчі заключного третього туру ІV традиційного турніру з футболу “Відкритий Кубок Асоціації футболу АР Крим” 2020 року.

День розпочався матчем МФК «Кристал» Херсон – ФК «Енергія» Нова Каховка. Саме у цій грі вирішувалась доля першого місця. Якщо “Кристал” влаштовувала нічия, то “Енергії” була потрібна лише перемога.

Матч проходив у насищенній боротьбі. Та на 35 хвилині для енергетиків склався прикрий епізод – друге попередження в матчі отримав Михайло Кривич. Граючи у більшості херсонці почали активно атакувати, і на 40-й хвилині свою чисельну перевагу втілили у гол, забитим м’ячем відзначився Ігор Семенина. Але “Енергії” вдалося зрівняти рахунок до завершення першого тайму, вже в останній із своїх атак новокаховчани заробляють пенальті, Вадим Росохатий впевнено реалізує одинадцятиметровий удар 1:1.

Другий тайм “Енергії” теж доводилося грати від оборони. На 49 хвилині Андрій Барладим знову виводить “Кристал” уперед, та через деякий час новокаховчанам знову вдається зрівняти, на 58-й хвилині Валерій Доля не схибив опинившись на ударній позиції – 2:2. Інтрига зберігалася аж до самого кінця матчу. Кристал постійно атакував, Енергія ж лишалося тільки знову очікувати помилки суперника. Та на 83 хвилині Владислав Бородай лишає надії на перемогу новокаховчан і забиває. На цей раз Енергії відігратись вже не вдалося.

10:00 «Кристал» Херсон – «Енергія» Н. Каховка 3:2 (1:1)

Голи: Семенина Ігор (40), Барладим Андрій (49), Бородай Владислав (83) – Россохатий Вадим (пен. 45), Доля Валерій (58)

«Кристал»: Герасименко Я. – Старченко Д., Крутін М., Жовтюк М., Бородай В., Лаптєв М., Цой С., Бондаренко Д. – Черкашенко Д., Семенина І., Мартян В. – Кучер В., Гливий І. – Сахецький З., Барладим А.

«Енергія»: Дворник С., Заїка О., Дмитрієв А. – Головко А., Нестерук О., Бесараб П., Кривич М., Гавриленко А. – Данковський А., Россохатий В. – Зінатулін М., Гура І., Бафталовський А. – Швед Д., Тенжицький В. – Доля В.

У другому матчі “Таврія” Сімферополь та “Таврія” Новотроїцьке сперечалися за третє місце в турнірній таблиці. Гра проходила у рівній боротьбі. Та долю зустрічі вирішив лише один гол, на 60 хвилині за новотройчан відзначився Євгеній Ляницький.

12:30 «Таврія» Сімферополь. – «Таврія» Новотроїцьке 0:1 (0:0)

Голи: Ляницький Є. (60)

«Таврія» Сімферополь: Гурін Р., Максименко О., Чмеленко П. – Свірчук В., Біжко В., Шарабура М., Ковальчук Т., Жуков М. – Жиганов Д., Цибульський С., Воронченко В., Вакулінський В. – Добровольський В., Макарченко А. – Журавленко В.

«Таврія» Новотроїцьке : Завгородній Д., Яковенко Д., Афендулов В., Захарченко С., Логвиненко М., Окатий В., Золотухін В., Довбиш С., Гацько Д. – Соболь В., Ляницький Є. – Роїк Є., Соколан Є. – Шарай Д.

По завершенню останнього матчу відбулася церемонія нагородження команд. На церемонію завітали почесні гості, це народний депутат України та почесний Голова Асоціації футболу АР Крим Ігор Колихаєв, та виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер.

Отже, за підсумками змагань, перемогу в турнірі святкував МФК “Кристал” Херсон, який другий рік поспіль стає володарем “Кубка Асоціації футболу АР Крим”!

“Енергія” Нова Каховка – срібний призер турніру.

ФК “Таврія” Новотроїцьке – бронзовий призер.

ФК “Таврія” Сімферополь посіла четверте місце.

Також було відзначено й індивідуальні нагороди:

Кращий воротар – Денис Завгородній (“Таврія” Новотроїцьке)

Кращий півзахисник – Ігор Семенина (“Кристал” Херсон)

Кращий захисник – Володимир Біжко (“Таврія” Сімферополь)

Кращий нападник – Євген Соколан (“Таврія” Новотроїцьке)

Кращий гравець турніру – Андрій Барладим (“Кристал” Херсон)

Також під час урочистої церемонії нагородження почесний Голова Асоціації футболу АР Крим Ігор Колихаєв та виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер вручили директору ЗОШ 47 Галкун Тетяні Миколаївні для учнів цієї школи та юних футболістів нові футбольні м’ячі.