Керівник Чернігівської ДЮСШОР «Юність» запропонував прийняти дітей-футболістів з Херсонщини

Світ не без добрих людей

Керівник ДЮСШОР «Юність» та «Федерації футболу в Чернігівській області» Геннадій Прокопович запропонував прийняти постраждалих дітей-футболістів з Херсонщини. Відповідне повідомлення він розмістив в спільноті вихованців спортшколи.

«Шановна футбольна родина! Звертаюсь до вас з пропозицією розглянути можливість та повідомити про свою готовність в прийомі дітей-футболістів вихованців спортшкол Херсонщини, які постраждали від затоплення, яке спричинено знищенням Каховської ГЕС.

В свою чергу хочу повідомити, що ДЮСШОР «Юність» та «Федерація футболу в Чернігівській області», прикладе максимум зусиль для прийому постраждалих дітей та забезпечить їх теплим прийом. Футбольна родина України єдині, як в перемогах, так і в біді!», – написав Геннадій Прокопович.

Дії. Від федерації треба спрямувати листа на федерацію Херсонщини, а від Юності до відповідної спортшколи в Херсоні. Якщо хтось погодиться приїхати, то буде суперова подія. Можливо домовитися і про приїзд їх команди на певний час до Чернігова та влаштувати якийсь матч, на який запросити керівників ОВА та освіти))»

Отож друзі. Якщо Вас цікавить пропозиція, звертайтеся на електронну адресу Херсонської обласної асоціації футболу federaciahoff@gmail.com вказавши назву спортшколи, кількість дітей та контактну інформацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *