З Міжнародним днем спортивного журналіста!

Вітаємо всіх фотокореспондентів, ведучих, коментаторів, блогерів, репортерів, усіх журналістів, сфера діяльності яких пов’язана зі спортом – з Міжнародним днем спортивного журналіста!

Якби не живе висвітлення новин спорту в ЗМІ, ця сфера людської діяльності не була б такою захоплюючою і яскравою, а кількість вболівальників зменшилася б на порядок!

Дякуємо за Вашу відданість справі та любов до спорту! За ті яскраві моменти, що назавжди залишаться в історії та серцях шанувальників спорту.

У день професійного свята зичимо Вам творчих успіхів, цікавих ідей, реалізації найсміливіших задумів планів, хорошого фізичного стану, щоб завжди встигнути бути у центрі подій!

Бережіть себе! Миру в кожний дім!

День спортивного журналіста відзначається щорічно 2 липня. У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об’єднує майже півтори сотні національних спілок.

Спорт у всі часи був і залишається тією об’єднуючою силою, яка об’єднує не тільки окремих людей, а й цілі країни і континенти.

Миротворчість, дух чесної боротьби, прагнення до здорового способу життя – ці складові сучасного спорту об’єднують в собі найкраще з того, що людство досягло за час свого існування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *