Керівник футбольної асоціації «Ліга Приазов’я» активно співпрацює з окупаційною владою

Колишній футболіст херсонського «Кристалу», новотроїцької «Таврії» Ігор Гума співпрацює з російськими окупантами.

Нещодавно один з пропагандистських пабліків окупаційної влади повідомив про  надання спортивного інвентарю спортивній школі в окупованому Новотроїцьку. На фото можна побачити колишнього херсонського футболіста, голову  створеної за активної підтримки Віталія Булюка футбольної асоціації «Ліги Приазов’я» Ігоря Гуму.

Також Ігор Гума працював головним тренером команди «Світанок» з Сиваського.

Моніторинг російських реєстрів видає інформацію, що зараз Ігор Гума очолює  «ГОСУДАРСТВЕННОЕ КАЗЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ ХЕРСОНСКОЙ ОБЛАСТИ “НОВОТРОИЦКАЯ СПОРТИВНАЯ ШКОЛА”»

Зареєстрована вона 18 січня 2023 року.

Також в реєстрах зазначено, що  Ігор Гума є громадянином країни-окупанта.

Про діяльність Ігоря Гуми в якості керівника  футбольної асоціації Ліги Приазов’я було багато матеріалів у різних місцевих ЗМІ.

Ось наприклад матеріал, про те як  Ігор Гума вручав Кубок і Диплом за І місце в Чемпіонаті Херсонської області з футболу серед ветеранів (40+) «Ліга Легенд».

Тут на фото ми можемо бачити ще одного футбольного функціонера, гравця та тренера, який пішов на співпрацю з окупантами та активно працює в структурах окупаційної влади – Ігоря Бездольного.

Ігор Бездольний − відомий в минулому футболіст, тренер ФК «Хлібороб» з Нижніх Торгаїв Нижньосірогозької громади.

Район.Херсон писав раніше про діяльність цього «діяча».

Ігор Гума як і Ігор Бездольний за сприяння  тодішнього заступника голови Херсонської облради Віталія Булюка створили фактично  сепаратистську організацію «Футбольна асоціація Ліги Приазов’я», проводили свій власний чемпіонат і всіляко демонстрували свою так звану незалежність від єдиної законної футбольної організації. Звісно без підтримки зрадника Булюка таку діяльність вони не могли проводити без наслідків для себе.

Таку діяльність теперішній замєстітєль прєдсєдатєля правітєльства Херсонской області Віталій Булюк проводив  задля ускладнення роботи законного представництва АФУ на Херсонщині та заради встановлення впливу на цілі райони Херсонщини та власного збагачення.

Нагадаємо, що Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ за поданням Херсонської обласної асоціації футболу вже прийняв низку рішень щодо заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) на території України довічно особам, які співпрацюють з окупаційною владою на тимчасово окупованих територіях України.

Зокрема, таку санкцію було застосовано до президента СК «Таврія» Сімферополь Репілевського Е.В., тренера Шевченка С.В., спостерігачів арбітражу Толмачова С.І., Муравйова О.В.

henichesk.rayon.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *