22 липня у Познані відбувся благодійний футбольний турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023”

Змагання зібрали 22 команди, що представляли українську діаспору з різних міст Польщі, таких як Варшава, Лодзь, Вроцлав та інші.

Цей турнір не лише приносив радість учасникам та глядачам завдяки динамічним та емоційним матчам, а й став частиною величезної благодійної ініціативи. Організатори мали одну важливу мету – привернути увагу до складної ситуації, з якою стикаються мешканці Олешок на Херсонщині та інших регіонів України після трагічного вибуху греблі Каховської ГЕС.

Під час проведення турніру був організований благодійний аукціон футболок та м’ячів з підписами відомих українських футболістів. Гості та учасники турніру мали нагоду придбати ці цінні предмети, а зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу постраждалим районам, включаючи Олешки на Херсонщині.

Турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023” відбувся завдяки підтримці з боку Херсонської обласної асоціації футболу, Асоціації футболу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також благодійних організацій “Допоможи Герою” і “Велика сила України”, WARTO RAZEM та FC TO THE TOP. Усі ці організації об’єдналися з метою допомогти постраждалим громадам та підтримати їх у важкий період.

По завершенню турніру команди були нагороджені кубками медалями та грамотами. Член виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу, голова Асоціації футзалу Херсонської області Олексій Левченко провів це нагородження.

Команди отримали не тільки заслужені нагороди, але й у подарунок футбольні м’ячі від Української асоціації футболу, надані Херсонською обласною асоціацією футболу, Асоціацією футболу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023” став справжнім втіленням духу співпраці. Він показав, як спорт може стати засобом об’єднання людей навколо великої справи – надання допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *