Ще кілька спогадів з церемонії нагородження команд та Аукціону футбольного турніру “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023”

Нагадаємо, що за підсумком змагань призові місця команд розподілились наступним чином:

1. Fc Argon -Wrocław

2.Fc To TheTop-Poznań

3.Fc Alfa – Wrocław

Всього приймало участь 22 команди , представляючи українську діаспору з різних міст Польщі, таких як Варшава, Лодзь та Вроцлав. Серед футболістів можна було зустріти й футболістів з Херсонщини.

Член виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу та голова Асоціації футзалу Херсонської області Олексій Левченко провів церемонію нагородження учасників турніру.

Крім нагород командам були вручені футбольні м’ячі від Української асоціації футболу, що були надані Херсонською обласною асоціацією футболу, Асоціацією футболу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Більше фото ТУТ

Турнір “2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023” був здійснений завдяки підтримці Херсонської обласної асоціації футболу, Асоціації футболу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також благодійних організацій “Допоможи Герою” і “Велика сила України”, WARTO RAZEM та FC TO THE TOP. Всі ці організації поєднали зусилля з метою допомогти постраждалим громадам та підтримати їх у цей важкий період.

Головною метою турніру було не тільки підтримати спортивний дух та конкуренцію на полі, а й зібрати кошти для допомоги тим, хто потребує допомоги та підтримки.

Один із найцікавіших моментів турніру – благодійний аукціон футболок та м’ячів, на яких були підписи відомих українських футболістів. Відтепер, щасливими володарями цих унікальних атрибутів стали ті, хто не лише підтримав спортивний захід, а й прагнув допомогти постраждалим районам на Херсонщині.

Враховуючи великому попиту та бажанню прийняти участь у благодійному аукціоні, організатори вирішили провести лоторею, де усі охочі мали шанс придбати лот за символічну ціну. Усього було продано 100 білетів, серед лотів були: футболка національної збірної України із підписами всіх гравців, м’яч Динамо Київ з автографами зіркових гравців, футболка ФК Верес, а також футболки від ФК Лех Познань із підписами Гіо Циташвілі та Артура Рудько, ще й футболка Данила Безкоровайного з ФК Астана та ін.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *