Російські окупанти заявили, що фейкова команда «Фрегат» буде грати у вигаданому турнірі

Створена окупантами та їх посіпаками футбольна команда  «Фрегат» планує брати участь у вигаданому Об’єднаному чемпіонаті з футболу «Кубок співдружності-2023».

Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ

Пропагандисти також повідомили, що переможці цього незрозумілого турніру будуть грати у чемпіонаті країни-окупанта з футболу.

Перший тур цього турніру стартує 27 серпня. Фейковий херсонський “Фрегат” зіграє з фейковою  луганською командою “Зоря”.

Турнір пройде з кінця серпня до початку жовтня.

Раніше пропагандистські Телеграм-канали повідомляли, що очолить  фейковий футбольний клуб «Фрегат» зголосився відомий херсонський тренер Сергій Шевченко.

Спочатку УАФ наклала санкції на футбольного зрадника. Потім Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ уже прийняв низку рішень щодо заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) на території України довічно особам, які співпрацюють з окупаційною владою на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, таку санкцію було застосовано до президента СК «Таврія» Сімферополь Репілевського Е.В., тренера Шевченка С.В., спостерігачів арбітражу Толмачова С.І., Муравйова О.В.

Нагадаємо, що в УЄФА відреагували на участь кримських клубів у чемпіонаті РФ.

«Севастополь» та «Рубін» Ялта включені до дивізіону Б другої ліги Росії.

В УЄФА повідомили: «Зараз ми оцінюємо ситуацію, особливо у світлі рішення 2014 року про заборону кримським клубам брати участь у змаганнях під егідою РФС та створення в Криму «особливої зони» до подальшого повідомлення. Ми знаходимося в контакті з РФС та Українською асоціацією футболу».

Раніше, 16 липня, два футбольні клуби з Криму вперше зіграли в чемпіонаті РФ. Це має призвести до санкцій від УЄФА.

henichesk.rayon.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *