Колишній тренер ДЮСШ «Херсон» Віктор Колєсніченко став «віцепрезидентом» окупаційної федерації футболу

Колишній  футбольний тренер херсонської міської ДЮСШ «Херсон» Віктор Колєсніченко отримав посаду  віце-президента  федерації футболу  від окупантів.

Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ, інформує Район. Генічеськ.

Віктор Колєсніченко тренував  дитячу команду футболістів 2008 року народження. Але під час окупації Херсона зголосився  працювати за російськими законами.

Ймовірно він  возив фейкову футбольну команду «Фрегат», яка представляла окуповану частину Херсонщини  на незрозумілому футбольному турнір, що відбувався в  Криму.

На цьому турнірі виступав тоді ще живий колаборант і зрадник  Кіріл Стрємоусов.

Про цей турнір повідомляло видання Новамедіа.

Саме на цьому фейковому турнірі футбольній команді «Фрегат» окупаційні футбольні функціонери вручили грамоту за участь у турнірі «Кубок нового покоління».

Після поширення інформації про  поїздку херсонських тренерів до Криму, Херсонська міська рада повідомила у фейсбуці, що тренери ДЮСШ «Херсон» звільнені.

В дописі не було зазначено прізвища тренерів, але було посилання на  те, що звільнили саме тих, хто був на окупаційному турнірі в Криму. На світлинах можна впізнати саме Віктора Колєсніченка.

Потім в пропагандистських ЗМІ з’явилася інформація що  Віктор Колєсніченко возить дітей з окупованої частини Херсонщини на футбольні турніри до  країни-агресора, а саме в Нижній Новгород.

Також в повідомленнях пропагандистів країни-окупанти були розміщені дописи де Віктора Колєсніченка називають Віце-президентом незрозумілої федерації футболу окупованої  частини Херсонщини.

Район. Генічеськ нещодавно інформував, що створена окупантами та їх посіпаками футбольна команда  «Фрегат» планує брати участь у вигаданому Об’єднаному чемпіонаті з футболу «Кубок співдружності-2023».

Район. Генічеськ повідомляв, що керівник футбольної асоціації «Ліга Приазов’я» активно співпрацює з окупаційною владою.

Також повідомлялося, що російські окупанти заявили про створення футбольної ліги на захоплених територіях.

Район Генічеськ раніше писав, що колишній власник футбольної команди «МИР» з Горностаївки знімається в пропагандистських сюжетах окупантів.

henichesk.rayon.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *