Офіційно. Андрій Шевченко — єдиний кандидат на обрання президентом Української асоціації футболу на позачерговому XXVI Конгресі УАФ, підтриманий усіма членами УАФ

27 грудня в Будинку футболу відбулося засідання реєстраційної комісії для встановлення повноважень делегатів та кворуму позачергового XXVI Конгресу УАФ. Комісією підбито підсумки обрання членами УАФ делегатів на конгрес та встановлено кворум конгресу.

Засідання робочої групи з перевірки відповідності кандидатів на посаду президента УАФ, висунутих для обрання на позачерговому XXVI Конгресі УАФ 25 січня 2024 року, відбулося 28 грудня.

Під час засідання встановлено, що всі постійні члени Української асоціації футболу, які мають право висунення кандидатів на посаду президента УАФ, надали протоколи засідань своїх керівних органів із цього питання. В усіх протоколах на посаду президента УАФ висунуто кандидатуру Андрія Миколайовича Шевченка (дата народження — 29.09.1976) — володаря «Золотого м’яча»-2004, Героя України, нагородженого відзнакою «Національна легенда України».

Робоча група дійшла висновку, що кандидатура Андрія Шевченка відповідає вимогам та критеріям, встановленим Статутом УАФ для кандидатів на обрання президентом УАФ. Також від кандидата згідно Статуту Української асоціації футболу отримана письмова згода на участь у виборах президента УАФ.

Таким чином, Андрій Шевченко є єдиним кандидатом для обрання на посаду президента УАФ на позачерговому XXVI Конгресі Української асоціації футболу.

Про результати засідань комісії й робочої групи повідомлено ФІФА та УЄФА, які постійно отримують інформацію про хід підготовки до Конгресу УАФ. 

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачерговий XXVI Конгрес УАФ пройде 25 січня 2024 року в Будинку футболу (м. Київ, початок — о 12:00).

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *