Івана Доценка підозрюють у державнійзрадііпособництвідержаві-агресору.

Івана Доценка, колишнього президента футбольного клубу “Мир” з села Горностаївка Новотроїцького району, підозрюють у державній зраді і пособництві державіагресору.

Про це повідомляється на сайті Офісу Генерального прокурора.

Іван Доценко був відомий не лише своєю колишньою причетністю до футбольного клубу, а й відзначається успішною діяльністю у сфері аграрного бізнесу, також він був депутатом Новотроїцької селищної ради від “ОПЗЖ”.

Є також інформація про те, що що Іван Доценко схиляв мешканців села Горностаївка до співпраці з ворогом та примушував співробітників свого підприємства «Агрофірма «Мир» брати участь у незаконному референдумі з “приєднання” Херсонщини до Росії, погрожуючи звільненням.

У тексті звинувачення в адресу Івана Доценка йдеться про:

  • Надання іноземній державі або організації допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, що вчинено в умовах воєнного стану.
  • Реєстрація агрофірми “МИР” і сплата податків до бюджету країни-агресора з метою забезпечення надходження коштів, які можуть бути використані для збройних дій проти України.
  • Організація транспортування сільськогосподарських продуктів з окупованої території до морських портів РФ та тимчасово окупованої території АР Крим з метою подальшого експорту до інших країн під виглядом експортної продукції РФ.
  • Забезпечення ремонту та відновлення пошкодженої військової техніки збройних сил РФ, надання сільськогосподарської техніки для будівництва та облаштування фортифікаційних споруд збройних сил РФ.
  • Експорт сільськогосподарської продукції з метою забезпечення економічної стабільності країни-агресора.
  • Злочинні дії, спрямовані на завдання шкоди державним та економічним інтересам України з метою підтримки держави-агресора.
  • Участь у здійсненні підривної діяльності проти України, з метою завдання шкоди державній та економічній безпеці України.
  • Забезпечував військових РФ житлом, продуктами харчування та продовольчо-побутовими засобами для підтримання їх боєздатності та оборонно-наступальних можливостей.та ін.

Отже, на підставі цих пунктів, Іван Іванович Доценко підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення згідно з ч. 1 ст. 111-2 КК України.

Іван Доценко, колишній власник футбольного клубу “Мир”, здобув значний внесок у розвиток цього клубу. Заснований у 1994 році, “Мир” протягом багатьох років активно виступав у чемпіонатах України та Херсонської області. Клуб був чемпіоном України серед аматорських команд та мав статус професійного клубу в період з 2011 по 2019 рік. Протягом своєї історії “Мир” п’ять разів ставав чемпіоном Херсонської області, був срібним та бронзовим призером області, а також доходив до фіналу Кубка області. Клуб двічі вигравав Відкритий кубок Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя та був його призером.

На фото Іван Доценко зліва разом з легендою футболу Олегом Протасовим, та зправа – його син, Доценко-молодший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *