На Полтавщині відбувся футбольний турнір пам’яті Героя України Андрія Конопльова. Учасники турніру отримали футбольні м’ячі від Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя.

На Полтавщині, в Пирятинській громаді, 30 червня відбувся футбольний турнір присвячений пам’яті Героя України– Андрія Конопльова.

Андрій Конопльов – старший сержант Збройних сил України, який загинув 23 січня 2015 року в бою поблизу села Нікішине на Донеччині. 12 грудня 2018 року йому посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

У змаганнях брали участь юні футболісти з Пирятина, Лубен і Гребінки.

Перед початком змагань голова громади -Андрій Сімонов, разом із вдовою героя Галиною та сином Олексієм, а також Іваном Петренком, головою консультативної ради у справах ветеранів війни та сімей загиблих захисників при Полтавській ОВА, вшанували пам’ять Андрія Конопльова, поклавши квіти до пам’ятного знаку Захисникам територіальної цілісності України та на його могилу на міському цвинтарі.

Право здійснити перший удар у турнірі було надано сину Андрія Конопльова, Олексію.

За підсумком змагань перше місце здобули вихованці Пирятинської ДЮСШ, друге місце посіла команда з Лубен, а третє – представники Гребінки.

На церемонії нагородження також був присутній Валерій Головко, голова Федерації футболу Полтавської області, який разом з Олексієм Конопльовим вручили командам призи.

Також підтримала цей турнір Асоціація футболу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на чолі з Сергієм Куніциним. Всі команди-учасниці отримали від асоціації нові футбольні м’ячі.

Крім того учасники турніру були нагороджені медалями відповідних ступенів а команда-переможець була нагороджена почесним кубком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *