В «Таврії» прокоментували ідею створення бази клубу в Херсоні

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Херсонської ОДА Сергій Козир запропонував створити в Херсоні базу ФК «Таврія-Сімферополь». У клубі надають перевагу Новій Каховці.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Херсонської ОДА Сергій Козир запропонував створити в Херсоні базу футбольного клубу «Таврія-Сімферополь» (відновлений у 2016 р. на Херсонщині). Для цього необхідно провести реконструкцію херсонського стадіону «Кристал».

«Моя мрія – провести в Херсоні фінал Кубку України з футболу. Спілкувався з цього приводу з міським головою Херсона Ігорем Колихаєвим. Чому ні, адже цього року фінал відбудеться у Тернополі. Але для цього нам потрібно здійснити реконструкцію нашого стадіону «Кристал», зараз у цьому напрямку працюємо. Зокрема, можна залучити кошти на розвиток кримського футболу, у нас є Сімферопольська «Таврія», — заявив він.

За словами очільника ОДА, команда херсонського «Кристалу» з командою «Таврія» обов’язково знайдуть можливість експлуатувати стадіон разом — він може стати однією з родзинок області, базою для двох команд, де проводитимуться змагання рівня Кубку України.

Редакція «ТВ» поцікавилися, що з цього приводу думають в керівництві «Таврії». Виявилося, що з ним ідею створення бази клубу в Херсоні поки що ніхто не обговорював.

У «Таврії» вважають, що база має бути в Новій Каховці, адже тут є все необхідне: відповідна футбольна інфраструктура, ДЮСШ та інше.

Нагадаємо, що в січні кримську команду очолив колишній тренер новокаховської «Енергії» Олег Федорчук. Одночасно керівництво «Таврії» запропонувало проєкт спільного розвитку обох клубів.

tavriya.ks.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *