У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ПРОЄКТУ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

Протягом 20—22 серпня в Запоріжжі проходитиме навчання від Української асоціації футболу та БФ «Розвиток футболу України» для лідерів соціального проєкту «Відкриті уроки футболу», який допомагає дітям-переселенцям із Донбасу й Криму за підтримки Європейського Союзу.

Участь у семінарі, організованому з дотриманням вимог карантинних обмежень, візьмуть місцеві організатори з району/міста/ОТГ, а це — учителі, тренери, шкільні психологи та поліцейські ювенальної превенції, що підвищать свою майстерність у роботі з хлопчиками й дівчатками, які бажають долучитися до футболу та потребують найбільшої уваги. На учасників очікують як теоретичні, так і практичні заняття.

Семінар проходитиме в готелі «Рейкарц» та на футбольному полі гімназії № 71.

Уже наприкінці серпня та восени відбудуться Відкриті уроки футболу, перенесені з весни внаслідок локдауну: у Рівненській області (Гощанський р-н, с. Бугрин), Полтавській області (м. Миргород), Сумській області (м. Тростянець), м. Чернігів, стадіон «Юність», Закарпатській області (смт Буштино Тячівського р-ну).

Також готуються до осіннього сезону Відкритих уроків футболу представники регіональних асоціацій футболу та громад, які визначаються у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях, а також на Херсонщині (від Асоціації футболу АР Крим).

Проєкт «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проєкту виступають Асоціація крос-культурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу, всеукраїнська фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки й впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *