Викрадено Херсонського міського голову Ігоря Колихаєва

Наразі він обіймає посаду мера Херсона та є президентом футзального клубу МФК “Продексім”. Раніше Ігор Колихаєв був почесним Головою громадської спілки “Асоціація футболу АР Крим та м. Севастополя”.

Сьогодні вранці російські окупанти викрали президента херсонського Продексіма та законного мера тимчасово окупованого Херсона Ігоря Колихаєва.

Радниця мера міста Галина Ляшевська повідомила, що Колихаєва у невідомому напрямку відвезли озброєні росгвардійці.

“Сьогодні вранці мер Херсона Ігор Колихаєв приїхав до однієї з комунальних установ, де працювали співробітники міськвиконкому, що залишилися. Як тільки він вийшов з машини, його одразу затримали озброєні росгвардійці і, швидше за все, ФСБ. Вони вилучили жорсткі диски з комп’ютерів, розкрили всі сейфи, шукали документи”.

“Весь цей час Колихаєва тримали в окремому кабінеті в наручниках під озброєною охороною. Після обшуку Колихаєва посадили в автобус “Z” і відвезли”.

“Упевнена, що арешт Колихаєва пов’язаний з його відмовою співпрацювати з окупаційною владою. Кілька днів тому Колихаєв отримав листа від “новопризначеного” мера, де той запрошував його обговорити майбутню “організацію взаємодії”. За відмову від зустрічі пригрозив арештом. Колихаєв не пішов”.

Раніше Асоціація футзалу України достроково завершила сезон Екстраліги 2021/22 у зв’язку із вторгненням російської федерації на територію країни. У Лігу чемпіонів було делеговано клуб Колихаєва – херсонський Продексім.

Попередньо новий сезон має розпочатися у серпні-вересні. Також у серпні можуть провести Кубок ліги.

sportarena.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *