Херсонський «Кристал» заявив про непричетність до створення окупаційного клубу, тренером якого призначено Сергія Шевченко

Херсонський муніципальний футбольний клуб «Кристал» відмежувався від створеного окупантами клубу «Фрегат».

Відповідна заява з’явилася на сторінці команди у Facebook. Її продублювали й у пресслужбі Херсонської міської ради.

«Жоден із нинішніх працівників керівного, тренерського та адміністративного складу МФК «Кристал Херсон» не має відношення до створених після 24 лютого у місті Херсоні футбольних клубів або їх подоби», — йдеться у заяві херсонського колективу.

Нагадаємо, про створення на базі херсонського «Кристалу» клубу «Фрегат» окупанти заявили 29 липня. Тоді ж вони представили й тренера так званої команди Сергія Шевченка. На момент «призначення» в окупаційний клуб Сергій Шевченко і справді не був причетним до діяльності херсонського «Кристалу»: востаннє з клубом він співпрацював на початку 2021 року.

Останнє місце роботи зрадника Шевченка було зафіксоване у МФК «Миколаїв». Звідти тренера було звільнено після трьох невдалих матчів.

Зазначимо, що Сергій Шевченко не вперше демонструє свою антиукраїнську позицію. Зокрема, після окупації Кримського півострова, де він на той момент працював як наставник сімферопольської «Таврії», Шевченко залишився у Сімферополі й два роки працював з так званим клубом ТСК «Таврія». Після того вирушив до далекого Сахаліну, де увійшов до тренерського штабу однойменного клубу. До України Сергій Шевченко повернувся лише 2016 року.

kavun.city

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *