«Бережіть яйця»: Реакція футбольної спільноти Херсона на зраду екстренера Сергія Шевченка

Наприкінці минулого місяця стало відомо, що колишній тренер херсонського «Кристалу», сімферопольської «Таврії» та МФК «Миколаїв» Сергій Шевченко перейшов на бік ворога й взявся «відновлювати» у Херсоні футбол. Як заявили окупанти, на базі головного футбольного клубу Херсона вони планують створити свій — «Фрегат».

Журналісти YouTube-каналу «ПроФутбол» поспілкувалися із представниками фанатського сектору та футболістом херсонського «Кристалу» й запитали у них, як вони ставляться до таких дій колишнього наставника.

«Він розчарував як особистість, як тренер, для мене цієї людини тепер взагалі не існує. Він для мене навіть не «нуль», він для мене «мінус», — сказав 27-річний нападник «Кристала» Віктор Мартян.

До слова, футболіст наразі перебуває на передовій — майже одразу після повномасштабного вторгнення він записався до лав Збройних сил і нині боронить рідну країну від ворога.

«Я б йому стільки гидоти наговорив. Коли у нього були проблеми із серцем, я перевів йому гроші на операцію. А він пішов за окупантів. Йому і фанати наші допомагали, багато футболістів допомагало, люди, яких він тренував, з яким він грав у футбол… Та навіть зірок багато…» — розповів Віктор журналістам.

Ідеться про операцію на серці, яку Сергій Шевченко переніс 17 березня. Тоді й справді уся футбольна та навколофутбольна спільнота Херсона об’єдналася, аби підтримати екснаставника. Багато хто вважав, що клуб повівся із ним не гідно й мав за обов’язок допомогти колишньому тренеру «Кристала».

«Сергію, бережіть свої яйця, ви будете без них», — резюмував свою відповідь Мартян.

Представник та засновник руху ультрас «Red Fox» Микита Тірен був ще радикальнішим у своїх висловах.

«Я не вважаю Шевченка тренером «Кристалу». Я взагалі не вважаю «Кристал» «Кристалом» після відходу Шевцова, коли він став іти донизу в своїй футбольній кар’єрі… Коли Шевченко був тренером, для мене він не був тренером. Я ніколи до нього позитивно не ставився», — розповів Микита.

Вболівальник згадав, що ще під час окупації Кримського півострова Сергій Шевченко отримав московитський паспорт та очолив створену загарбниками команду «ТСК «Таврія», створену на базі сімферопольського клубу, який він тренував до цього.

«Коли він тренував «Таврію» у Бериславі, ми неодноразово виступали проти цього. Тому для мене нема такого, що от «Шевченко зрадив Україну, зрадив херсонський «Кристал» і пішов працювати з «Фрегатом». Для мене це просто паразит, який дочекався свого середовища та пішов працювати», — сказав Микита Тірен.

У те, що херсонського «Кристалу» більше не існує, ані футболіст Віктор Мартян, ані представники фан-руху не вірять. Вони згадують, що в історії херсонського «Кристалу» вже була «чорна смуга» і він був розформований. Втім все одно зміг відродитися і навіть вийти до Першої ліги.

«Табло буде, газончик поллємо — все буде нормально», — заявив Іван «Кіпіш», який нині воює в складі 98-го батальйону ТРО «Азов».

Коментуючи ситуацію з іншими футбольними клубами Херсонської області, Микита Тірен заявив, що не вважає ані «Енергію» з Нової Каховки, ані «Таврію» (Сімферополь», ані херсонський «Кристал» колишніми клубами.

«Я не вважаю, чи ці клуби загинули. Нехай у нас з новокаховською «Енергією» й були завжди якісь принципові моменти, але я вважаю, що ці клуби просто тимчасово призупинили свою діяльність. Але найближчим часом, думаю, вони її відновлять, але вже на крутіших стадіонах та з кращими командами та у крутіших турнірах», — резюмував Тірен.

kavun.city

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *