Футбольні м’ячі від УАФ: Допомога Українським дітям у Футбольній Академії Reiss у Польщі

Футбольні м’ячі від УАФ: Допомога Українським дітям у Футбольній Академії Reiss у Польщі

Після початку військової агресії росії проти України, безліч українців було змушено шукати притулку у сусідніх країнах. Найбільша кількість українських біженців (понад 1,5 мільйони) знайшли свій прилисток у Польщі, серед яких численна кількість жінок та дітей.

Футбольна Академія Reiss – це один із найбільших футбольних клубів у Польщі. Для дітей з  України тут надаються безкоштовні тренування, сприяючи їхньому залученню до спорту.

Нещодавно в Академії було відкрито три групи з українськими тренерами Володимиром Шевченком та його помічником Олександром Духно. Ці тренери працюють з дітьми різних вікових категорій: 1-ша група (12-15 років), група Б (6-8 років) і група C (3-5 років). Вони використовують програму під назвою “Пілкарська Reisa”, яка орієнтована на індивідуальне навчання та розвиток футбольних навичок і знань у дітей.

Свою підтримку для українських дітей у Польщі організували Херсонська обласна асоціація футболу та Асоціація футболу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, які передали до академії футбольні м’ячі від Української асоціації футболу.

 Під час свого тренування на двух локалізаціях APR Arena Dębiec і спортивний майданчик Orlik 2012, тренери подарували в кожну групу по два м’ячі від УАФ, щоб діти брали їх і приносили на наступне тренування з метою заохочення маленьких футболістів на заняттях.

Бо дуже важливо, щоб багато українських дітей знайшли не тільки притулок у Польщі, а й новий спосіб розвиватися та досягати своїх мрій на футбольному полі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *