Cергій Пучков: Продаж Довбика за кордон не просто так відбувся

Один із авторитетних українських тренерів Сергій Пучков, який впродовж шести з половиною років (з середини 1983-го до 1989-го) захищав кольори дніпропетровського “Дніпра”, уважно спостерігав за перипетіями вчорашнього поєдинку головної команди Дніпра у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи з празькою “Славією” (1:1). На наступний день після гри, яка проходила на домашній арені “Дніпра-1” у словацькому Кошіце, він поділився думками з кореспондентом UA-Футбол.

– Що можна казати, коли команда не зробила найголовнішого – не пройшла до наступного раунду турніру, – починає коментар Сергій Пучков. – Звичайно, дуже прикро, що так сталося, але що вдієш – передумова зі знаком “мінус” була закладена ще у першому матчі в Празі. Відігратися після 0:3 вкрай важко, особливо якщо враховувати рівень чеської команди. Якби “Славія” була не такою, як ми її побачили в обох поєдинках, то суперничати з нею ще можна було б. Що стосується безпосередньо вчорашньої гри-відповіді, то бажання хоча би реабілітуватися за невдачу у першому матчі у “Дніпра-1” було великим. Та ясна річ – це було важко зробити. У команді не можуть знайти відповідну заміну Довбику, щоб тримати суперника у постійній напрузі. Все це – внутрішні справи команди, у яких дніпряни повинні самі розбиратися. Варто визначити, де, як і в чому є недопрацювання. Ми ж можемо лише поспівчувати вибуванню з Ліги Європи і побажати вдало зіграти у Лізі конференцій та пройти у груповий раунд. Хоча дуель з наступним суперником – словацьким “Спартаком” із Трнави теж буде не з простих.

– Нещодавно стало відомо, що Євген Красніков залишив посаду спортивного директора “Дніпра-1”. З чим це пов’язуєте?

– Швидше за все, “нагорі” у “Дніпрі-1” щось не так. Продаж Довбика за кордон, як на мене, не просто так відбувся. Це може свідчити про те, що фінансові питання у клубі не в порядку. У “Дніпрі-1” либонь знали про його очікуваний перехід, однак не підстрахувались і не підібрали вправного кандидата на його місце. От воно й відгукнулось.

ua-football.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *