З Днем Незалежності України!

Сьогодні, 24 серпня 2023 року, відзначаємо 32-й День незалежності України – свято, що зближує нас усіх, нагадуючи про нашу горду історію та міцний дух.

У цей особливий День Незалежності давайте звернемо свої думки до найближчих сердець, побажавши одне одному миру, спокою та щасливих митей на нашій землі. Нехай наші кроки будуть спрямовані до розвитку та процвітання України, а наше об’єднане прагнення до кращого завжди буде нашим головним об’єктивом.

Також у цей день ми віддаємо нашу повагу та вдячність тим, хто віддав своє життя за наше майбутнє, тим, хто несе важкий обов’язок захисту нашої незалежності сьогодні. Бережімо наше спільне добро, бо ми є нашою Україною.

Нехай наша Україна процвітає та росте, не знаючи тяжких випробувань, а її дорогу супроводжує мир та благополуччя.

Зичимо усім міцного здоров’я, тепла у сім’ї та вірних друзів поруч. Бережіть себе та своїх близьких!

Цікавий факт:

23 серпня 1991 року вписаний у нашу історію як день написання чернетки Акту проголошення незалежності.

На історичному документі про державний суверенітет України депутати залишили написи: “Слава Україні”, “Ще не вмерла і не вмре”, “Від сьогодні – будьмо”.

24 серпня 1991 року на позачерговій сесії Верховної ради України 392 депутати проголосували “за” ухвалення Акту проголошення незалежності України. Документ проголошував створення самостійної Української держави. 

Ті рядки, написані в звичайному зошиті, стали символом нашої волі та рішучості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *