Чиновник країни-окупанта Дмитро Чернишенко заявив про створення футбольної ліги на окупованій територій України

В країні-агресорі оголосили про створення футбольної ліги із команд тимчасово окупованих територій України.

Російські окупанти таким чином намагаються інтегрувати в російську футбольну систему український футбол на захоплених територіях.

Окупаційні пропагандистські медіа повідомили, що про це  віцепрем’єр Росії Дмитро Чернишенко заявив під час форуму «Росія – спортивна держава», інформує Район.Каховка.

Він оголосив про створення футбольної ліги, до якої увійдуть десять клубів із тимчасово окупованих Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

«Була створена футбольна ліга “Співдружність”, яка об’єднує 10 клубів із цих регіонів. Розпочалися відбіркові матчі, чемпіонат стартує у березні 2024 року», – повідомив чиновник країни-окупанта.

Відзначимо також, що Фейкова команда «Фрегат» грає у формі української команди «МИР», що видно на фото.

Нагадаємо, з весни 2014 року після окупації РФ Криму бойові дії в Україні велися на окремих територіях Донецької та Луганської областей, на яких сепаратисти за підтримки Росії проголосили так звані «ДНР» і «ЛНР».

Район.Генічеськ інформував, що російські окупанти влаштували футбольний турнір на базі колишньої команди «МИР» з Горностаївки

УЄФА та ФІФА минулого року усунули всі російські клуби та збірні від міжнародних турнірів, включаючи чемпіонати світу, Європи та клубні єврокубки. Також РФ втратила право на проведення міжнародних футбольних турнірів на своїй території під егідою обох організацій.

Район Генічеськ раніше писав, що колишній власник футбольної команди «МИР» з Горностаївки знімається в пропагандистських сюжетах окупантів.

kakhovka.rayon.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *