Вадим Костюченко: «Підготовка до конгресу триває згідно із затвердженим графіком»

12 січня в столичному Будинку футболу відбулося засідання робочої групи з організації та проведення позачергового XXVI Конгресу УАФ.

Як відомо, Виконком Української асоціації футболу доручив адміністрації УАФ та президії УАФ здійснити всі передбачені статутом заходи з підготовки та проведення позачергового XXVI Конгресу УАФ. Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого віце-президента УАФ Вадима Костюченка.

Фото Павла Кубанова

«Підготовка до конгресу триває згідно із затвердженим графіком. До процесу залучені всі відповідні служби та підрозділи асоціації. Наразі ми маємо підтвердження щодо участі в конгресі делегатів від усіх членів УАФ. Також ми продовжуємо отримувати підтвердження й від запрошених почесних гостей. Зокрема, на конгрес запрошені володарі «Золотого м’яча» Олег Блохін та Ігор Бєланов. Буде там і головний тренер збірної України Сергій Ребров. Підтвердили приїзд у Будинок футболу також голова НОК України Вадим Гутцайт, виконувач обов’язків міністра молоді та спорту України Матвій Бідний. Завершується погодження деталей візиту представників ФІФА та УЄФА, окремих асоціацій європейських країн», — сказав під час наради Вадим Костюченко.

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачерговий XXVI Конгрес УАФ пройде 25 січня 2024 року в Будинку футболу (м. Київ, початок — о 12:00).

uaf.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *