Пучков Сергій Валентинович отримав Ювілейну Медаль УАФ за внесок у розвиток українського футболу

3 червня, перед матчем Збірної України у Нюрнберзі проти господарів фінального турніру, команди Німеччини, відбулася важлива подія. Президент Української Асоціації футболу Андрій Миколайович Шевченко вручив Сергію Валентиновичу Пучкову Ювілейну Медаль за вагомий внесок у розвиток українського футболу, зокрема за особливі заслуги у розвитку футболу на Херсонщині та в Автономній Республіці Крим.

Сергій Пучков – відомий український футболіст та тренер, вихованець луганського футболу. Протягом своєї кар’єри він виступав за ряд відомих клубів, таких як одеський «Чорноморець» (молодіжний склад), «Торпедо» (Луцьк), СКА (Одеса), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Металург» (Запоріжжя), де він провів 29 матчів у сезоні 1991 року та забив чотири голи. Крім того, він грав за «Шталь» (Бранденбург), «Бінім» (Потсдам), «КАМАЗ» (Набережні Челни), «Хапоель» (Беер-Шева), «Евіс» (Миколаїв), «Металург» (Маріуполь), «Араз» (Баку) та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів.

Сергій Пучков також був залучений до молодіжної збірної СРСР, де провів 13 матчів та забив 1 гол. Його професійна кар’єра як гравця принесла йому численні нагороди та визнання. Він ставав чемпіоном СРСР у 1983 та 1988 роках, срібним призером у 1987 та 1989 роках, а також бронзовим призером у 1984 та 1985 роках. Крім того, він виграв Кубок СРСР у 1989 році.

Після завершення кар’єри гравця, Сергій Пучков перейшов на тренерську роботу у 2000 році. Він працював з такими клубами, як МФК «Миколаїв», ФК «Черкаси», «Кристал» (Херсон), ФК «Севастополь», «Таврія» (Сімферополь), «Славутич» (Черкаси), «Металург» (Запоріжжя), «Гандзасар» (Вірменія) та «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).

На посаді головного тренера «Таврії» з жовтня 2008 по вересень 2010, Пучков досяг значного успіху. Під його керівництвом команда здобула перемогу в Кубку України 2009/10, що дало їй можливість взяти участь у розіграші Ліги Європи. У 2021 році Сергій Пучков знову очолив відроджену «Таврію», провівши 10 матчів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *