У Києві пройшов відкритий чемпіонат з військово-спортивного багатоборства, присвячений пам’яті командира роти 242 батальйону територіальної оборони Володимира Примаченка.

У суботу, 8 червня 2024 року, в Голосіївському районі міста Київ, відбувся відкритий чемпіонат з військово-спортивного багатоборства, присвячений пам’яті командира роти 242 батальйону територіальної оборони Володимира Примаченка. Ця подія зібрала під одним дахом багатьох шанувальників спорту та військової справи, а також тих, хто хотів вшанувати пам’ять справжнього Героя.

Захід проходив у спортивній залі школи І-ІІІ ступенів №151 та об’єднав понад 120 учасників з Києва та області та інших регіонів України. Атмосфера в залі була наповнена духом змагання, патріотизму та єдності.

Змагання з військово-спортивного багатоборства включали різні дисципліни, що вимагали від учасників високої фізичної підготовки, швидкості, сили та витривалості.

На чемпіонат завітали почесні гості, серед яких був присутній голова Асоціації футболу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя – Куніцин Сергій Володимирович, голова Голосіївської районної державної адміністрації – Садовий Сергій Миколайович, побратими Володимира Примаченка та інші. Також були присутні рідні Героя.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Володимира Примаченка та військових, які загинули під час війни.

Під час урочистої частини у своїй промові Сергій Куніцин привітав усіх спортсменів та підкреслив важливість таких подій, спрямованих на виховання молоді у дусі патріотизму і любові до України.

Також Сергій Куніцин від Асоціації футболу Автономної Республіки Крим та м. Севастополя разом з АФАРКС вручили учасникам турніру пам’ятні подарунки – нові футбольні м’ячі та календарі УАФ на 2024 рік.

Відкритий чемпіонат з військово-спортивного багатоборства у Голосіївському районі Києва об’єднав громаду та нагадав про подвиги тих, хто захищав нашу країну.

Дякуємо нашим Збройним Силам за можливість в цей нелегкий час тренуватися та проводити змагання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *