Василь УТКІН: «Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти»

Російський журналіст Василь Уткін висловив своє ставлення до анексії Криму.
 
– Коли ви говорите, що Росія незаконно приєднала Крим, ви не боїтеся? Адже в Росії це серйозна заява. Вам не страшно?
– Ні. Я навіть не розумію, про що ви питаєте.
 
– Ви розумієте, що те, що Росія забрала в України Крим і розв’язала війну на Донбасі, це велика історична помилка Путіна?
– Так звісно. Адже це спричинило за собою серйозні наслідки.
 
– Росіяни в переважній масі або серед ваших знайомих розуміють, що ті проблеми, що у них є, вони через те, що Росія забрала Крим, що прийшли санкції за Донбас – і так далі?
– Люди мого кола спілкування розглядають Крим і Донбас як прояв тих проблем, які і привели Росію до того стану, в якому вона зараз перебуває.
 
Для мене першим проявом, що все здорово пішло не туди, стало те саме засідання «Єдиної Росії», де було оголошено, що Путін повертається. Я дуже засмутився, що вони вирішили це без мене, адже це мене стосується, як і інших 140 мільйонів хлопців та дівчат на зразок мене. Для мене поворот стався саме тоді, все інше – прояв.
 
Зараз набагато важливіше говорити не про співвідношення людей, які хочуть повернути Крим до складу України, і тих, хто хоче, щоб півострів залишався російським. Я думаю, що це співвідношення зараз набагато менш актуально, ніж співвідношення людей, які з захопленням прийняли приєднання Криму, а зараз розчаровані тим, що з ними відбувається. Ось це співвідношення набагато більш актуальне.
 
Крим цілком міг бути російським, якби у кримчан користувалася попитом російська освіта, якби люди купували російські товари, якби там працювали російські бізнесмени і вигравали конкуренцію.
 
Те, як Крим став російським, дуже важко прийняти, я не вважаю, що це справедливо, – сказав Уткін

sport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.