Екс-голкіпер «Таврії» розповів, чому розірвав контракт з сімферопольським клубом

У 2014-му році Сергій Погорілий пішов із «Таврії» в статусі вільного агента по ходу чемпіонату. Тоді повідомлялося, що голкіпер покинув клуб через фінансові проблем, але головна причина була в конфлікті з головним тренером – греком Яннісом Христопулосом.

«[Янніс Хрістопулос] це взагалі комедія. Чи правда, що назвав його геєм? Так. Була ситуація. Він прийшов – і у мене взагалі не було жодного шансу грати: він поставив на Кахрімана. Матчі йдуть, програли ігор десять поспіль – нічого не відбувається. Я не те, що сиджу – пилом вже покрився. Взагалі немає шансу. Потім він каже: «Іди в оренду». У мене якраз був варіант в Росії.

Перед самим відходом, коли збірники роз’їхалися, він ставить мене на контрольний матч, а потім каже: «Я сильніше воротаря, ніж ти не бачив. Я задоволений, як ти віддаєшся на тренуваннях». Питаю: «Я буду грати?». Відповідає: «Так, будеш грати». Я дав відбій по оренді. Думаю, чого мені зриватися.

Наступний тур УПЛ – я навіть в 18 не потрапив. Він мене в дубль перевів – і мене накрило. Питаю: «Чому?» Він каже: «Мені здалося, що ти напідпитку прийшов». Я відповідаю: «А мені здалося, що ви цілуєтеся зі своїм асистентом?». Каже: «Хочеш сказати, що я гей?» Кажу: «Мені здалося, що так». Після цього я розірвав контракт і поїхав.

sport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *