Чемпіонат Другої ліги достроково завершено

Попри рекомендації УЄФА дограти змагання у своїх країнах, Рада ліг ПФЛ ухвалила рішення про зупинку змагань

Рада ліг 21 травня  провела засідання у форматі зустрічі керівників на стадіоні «Оболонь Арена» у Києві. У роботі узяли участь перший віце-президент УАФ Олег Протасов і голова Асоціації футболістів-професіоналів України Ігор Гатауллін.

«Вчора Кабінет міністрів ухвалив постанову про пом’якшення карантину, – сказав на початку зустрічі президент ПФЛ Сергій Макаров. – Введено адаптивний карантин. Кожна область сама вирішуватиме, які заходи дозволяти проводити. Зараз поступово відкриваються готелі, починає працювати транспорт. Основні виклики, які стоять перед нами на цей час: забезпечення тестування та убереження від такої загрози, як можливий спалах захворювання під час змагань».

Ніяких інших сценаріїв окрім як проведення весняної частини змагань не розглядає зараз і УАФ, про що повідомив Олег Протасов.

Фото: пресслужба ПФЛ

Рада ліг заслухала перш за все представники клубів Другої ліги, які здебільшого схилялися до формули, за якою ці змагання мають зупинитися. «Ситуація на Рівненщині непроста, – підкреслив президент «Вереса» Іван Надеїн. – Ми провели два повноцінних кола, де кожна команда мала зіграти з кожною, тому змаганьний принцип було збережено. Розуміємо, що цей сезон втрачено, і головні зусилля важливо спрямувати на те, що не втратити наступний».

Його підтримали з трибуни представники «Нікополя», «Кристала» і вінницької «Ниви».

Заслухавши своїх колег, Рада ліг провела голосування щодо весняної частини сезону 2019/20, згідно з яким змагання у Другій лізі достроково завершено – переважна більшість клубів проголосувала за зупинку.

Наступного тижня ПФЛ направить до клубів опитувальник, де запропонує кілька можливих форматів визначення призерів та формулу, за якою клуби зможуть провести ротацію між лігами. Позиція клубів щодо обміну між лігами буде доведена до Виконкому УАФ, який ухвалить остаточне рішення щодо підсумків сезону 2019/20.

Пресслужба ПФЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *