9 червня відбулось засідання Виконавчого комітету Асоціації з футболу Автономної республіки Крим та м. Севастополя.

9 червня 2021 року, у приміщенні Херсонського державного університету відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації з футболу Автономної республіки Крим та м. Севастополя.

Участь у засіданні взяли голова Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя Сергій Куніцин, його заступник народний депутат Микола Паламарчук, голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв, ректор ХДУ Олександр Співаковський, заступник голови Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя Олег Комуняр та інші члени Виконавчого комітету.

 Також у засіданні взяв участь почесний гість – перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов!

У свої промові Олег Протасов розповів про пілотний проект УЄФА Grow, який було успішно реалізовано у трьох містах України. Також однією з основних цілей на майбутнє є залучення до футболу близько мільйона дітей, в тому числі й дівчаток, що є цілком реально для нашої країни.

На порядку денному стояли такі питання: про заходи святкування 30-річчя УАФ, про пріоритетні напрямки розвитку футболу, про висунення кандидата на посаду Президента УАФ, про висунення делегатів на звітно-виборний XXV Конгрес УАФ та інші. 

За усі рішення члену Виконкому голосували одноголосно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *