У Херсонському державному університеті відбулися матчі відкритого кубку Асоціації футболу Автономної республіки Крим та м. Севастополя серед студентів.

9 червня 2021 року, на спортивному майданчику зі штучним покриттям,  у Херсонському державному університеті  відбулися матчі відкритого кубку Асоціації з футболу Автономної республіки Крим та м. Севастополя серед студентів.  

Участь у Кубку взяло чотири команди. За підсумком змагань місця розподілились наступним чином:

Володарем  відкритого кубку Асоціації  футболу Автономної республіки Крим та м. Севастополя стала збірна команда ІІ курсу!

збірна ІІІ курсу  – срібний призер турніру!

ІІІ місце посіли збірна команда перших курсів та команда гуртожитків!

На цю урочисту спортивну подію завітали почесні гості – перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов, голова Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя Сергій Куніцин, його заступник народний депутат Микола Паламарчук, голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв, виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер, ректор ХДУ та за сумісництвом перший заступник голови ХОАФ Олександр Співаковський та інші.

Олег Протасов передав вітання від Президента УАФ Андрія Павелко, та побажав  всім присутнім подальших спортивних успіхів.

Також нових перемог та нових досягнень побажав спортсменам голова Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя  Сергій Куніцин, у своїй промові він також висловив подяку усім, хто долучився до організації даного заходу, та висловив надію, що даний турнір в майбутньому стане традиційним.

Окрему подяку він висловив президенту футбольного клубу Таврія-Сімферополь Едуарду Репілевському, який не залишив команду у скрутному становищі та допоміг залишитися в Другій лізі.

Також на знак подяки Едуарду Репілевському виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер вручив йому футболку національної збірної України з автографами всіх гравців та тренерів команди на чолі з Андрієм Шевченком. Саме в цій футболці збірна здобула розгромну перемогу над збірною Польщі у матчі 10 жовтня 2020 року, пізніше цю футболку вдягав Роман Яремчук.

Після привітальних слів почесні гості перейшли до нагородження команд. Крім пам’ятних кубків всі команди отримали у подарунок нові футбольні м’ячі.

Та окрім турніру на всіх чекала ще одна подія. У стінах Херсонського державного університету відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації з футболу Автономної республіки Крим та м. Севастополя.

Більш детальніше проінформуємо у наступній новині.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *