Колишній тренер херсонського «Кристалу» та сімферопольської “Таврії” перейшов на бік окупантів та очолив новостворену команду у Херсоні

Український тренер Сергій Шевченко став наставником створеного в окупованому Херсоні футбольного клубу “Фрегат”. 64-річний фахівець раніше працював із місцевим “Кристалом”, а перед цим тренував відроджену на підконтрольній території “Таврію”.

Про це повідомляється в Telegram-каналі квазіклубу. Так званий мер Херсона Кобець зустрівся із Шевченком та запропонував йому очолити команду.

Зазначимо, що головним тренером уродженець Херсона працював з “Меліоратором”, “Кристалом”, “Нафтовиком”, “ІгроСервісом”, “Севастополем”. 201 року Шевченко очолив клуб ТСК, створений на території окупованого Криму.

У 2016 році він повернувся до України та очолив “Таврію”, відроджену на території Херсонської області. 2021-го очолював херсонський “Кристал” та ФК “Миколаїв”.

Нагадаємо, Міністерство спорту Росії заявило про створення так званого чемпіонату співдружності за участю команд з окупованих регіонів України, так званих Південної Осетії та Абхазії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у мережі висміяли Мінспорту Росії за ідею створити “чемпіонат співдружності”, назвавши турнір “заходом Ліги чемпіонів”. Перед цим у РФ заявили про небезпеку участі у такому змаганні клубів країни-агресора.

news.obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *