“Шевченко підписав собі вирок”: функціонер відреагував на створення окупантами ФК “Фрегат” у Херсоні

Віце-президент Федерації футболу Криму Олег Комуняр був здивований, що колишній тренер Таврії Сергій Шевченко очолив квазиклуб із Херсона, який створили окупанти.

Рашистські інформаційні ресурси прозвітували про створення у Херсоні футбольного клубу «Фрегат» на базі Кристала. Новостворену команду очолив відомий український фахівець Сергій Шевченко, який раніше тренував Таврію, Миколаїв та Кристал. Його представив так званий мер Херсона Олександр Кобець.

Олег Комуняр ексклюзивно для Fanday.net висловив свою точку зору на цю несподівану подію. 

Думаю, Шевченко там не отримає жодної зарплати та не проведе жодного матчу

— Олегу, що за квазікоманду організували в Херсоні окупанти?

— Я не знаю, що таке команда Фрегат. Знаю лише, що її очолив Сергій Васильович Шевченко, з яким у нас були добрі стосунки. Але цим вчинком він підписав собі вирок.

— Що він за людина і чи взагалі були передумови, які могли його підштовхнути на співпрацю з окупантами?

— Для мене це велике здивування. У фанатів Таврії, Миколаєва були добрі стосунки із Сергієм Васильовичем. Те, що він зробив зараз, не налазить на голову. Думаю, він там не отримає жодної зарплати та не проведе жодного матчу.  

Емблема квазіклубу “Фрегат”. Фото з рашистських пабліків

— Коли ви востаннє спілкувалися із Сергієм Шевченком?

– Ще перед новим роком. Потім він захворів, мав операцію на серці в березні. Ми йому навіть скидали трохи грошей. І тут – на тобі – «Фрегат»!

— Операцію йому робили у Херсоні?

— Так, він мешкає у Херсоні і не виїжджав звідти після початку війни.

— На рашистських ресурсах пишуть, що Фрегат створили на базі Кристала. Ви не знаєте, що окупанти віджали у херсонського клубу?

— Трудно сказать, что они могли отжать, потому что у Кристалла почти ничего не было. Стадион тоже принадлежит не клубу, а городу. 

— В каком квазичемпионате будет участвовать «Фрегат»? 

— Я думаю, что они не успеют где-то поучаствовать. ВСУ находится в 30-ти километрах от Херсона, о каком чемпионате может идти речь. Это смешно.

Некоторые говорят, что Репилевский сотрудничает с кацапами, другие говорят — что нет

— Зачем, по-вашему, оккупанты вообще создали эту недокоманду?

— Чтобы создать иллюзию нормальной жизни в Херсоне.

— Кого из футболистов они могут втянуть в команду?

—  Думаю, что никого. Разве что откровенных аматоров или сами оккупанты переоденутся в футбольную форму. Когда создавался чемпионат Крыма, то кацапы заманивали туда иллюзией больших денег. Но в ситуации с временно оккупированным Херсоном, они не могут предложить даже деньги. 

— Где сейчас мер Херсона Игорь Колыхаев?

— Насколько я слышал, оккупанты его взяли в плен, но слухи ходят разные.  Как обстоят дела на самом деле, я не знаю.

— Бывший президент Таврии (Симферополь) и Энергии (Новая Каховка) Эдуард Репилевский тоже сотрудничает с оккупантами. Что известно сейчас о нем?

— По Репилевскому непонятно. Некоторые говорят, что он сотрудничает с кацапами, другие говорят — что нет. Надо проверять. 

— Він же організовував футбольний турнір у Новій Каховці 9 травня під егідою окупантів.

— Хтось каже, що їх змусили підготувати поле власним коштом. До родини Репілєвського після війни буде багато питань, але поки що з упевненістю не можна говорити, що вони зрадники.

— Що зараз із Таврією та Енергією?

— Таврія тимчасово припинила своє існування. Енергія ще раніше, у грудні-січні стало відомо, що клубу вже немає. Ми сподіваємося, що після нашої перемоги Таврія вже відроджуватиметься у Сімферополі. 

fanday.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *